HYMNA KANCŮ JE NA SVĚTĚ! AUTOR ONDRA VIČÍK SI PRÁCI NA NÍ UŽIL.

08.08.2014 12:46

Nová sezóna bude mít pro kance, mimo jiné i novou motivační složku. Na světě je první hymna Kanců z 1. FC Neubuz, která  bude kabinou znít a nabíjet tak hráče silou, odhodláním a bojovností. 

Autorem je rodák z Neubuzi, Ondra Vičík, který svůj talent již několik let prokazuje svými skladbami a určitě o něm neslyšíme naposledy. Ondra si občas jde s námi zatrénovat, či zahrát přáteláček, ale je jasně vidět, kde je jeho super talent. 

"Hymna je akční a bojovná, s jasným cílem a vzkazem pro všechny nevěřící a ty, kteří vás chtějí udržet u dna", popisuje Kuba Štefek, spoluautor a "rejža" a dodává "jdeme si za svým cílem a nenecháme se zlomit neúspěchy, ty nás mají jen posílit a posunout. Ondra to vystihl skvěle a hymna se mi moc líbí, protože má "koule" a spád."

 "Na hymně jsem dělal asi jen 2 dny, protože to šlo samo a automaticky. Ke Kancům mám blízko, je to super parta a klub jde směrem, který tady nemá obdoby. Proto šlo vše hladce. Navíc Kuba Štefek, který s tímto nápadem přišel, všechno ohlídal  a tak byla práce ještě jednodušší :-)", říká Ondra Vičík a pokračuje "snad se bude hymna líbit všem Kancům a jejich fandům." 

Mladému talentovanému autorovi mockrát děkujeme a těšíme se na jeho nabité koncerty!

 

HYMNU KANCŮ Z 1. FC NEUBUZ SI POSLECHNĚTE ZDE.

 

 

Autor hymny, Ondra Vičík