KANCI SE ROZSTŘELUJÍ, SEDMI GÓLY TO ODNESL ŠANOV

07.09.2015 13:57

Neubuz přivítala na domácím hřišti Šanov. Domácí od prvních minut bavili diváky pěknými akcemi, z nichž hned v úvodní desetiminutovce proměnili v góly Lukáš Hubler a poté svým 200. Gólem v dresu Kanců Michal Pšenka. V 16.minutě se nádherně z dálky trefil Miroslav Ševců a o pět minut později utěšenou střelou obránce Martin Březík. Do poločasu přidal 201. Zářez Pšenka a do kabin šli hosté z nelichotivým „bůrem“.

Po změně stran Kanci prostřídali sestavu, a Šanov se více tlačil dopředu. Samostatný nájezd zlikvidoval brankář Štefek, ale v 65.minutě se parádně trefil hlavou Urbánek. Kanci na to odpověděli dvěma góly, kdy hattrick zkompletoval Pšenka a v 85. se trefil i střídající Josef Sedláček. Hosté stihli už jen korigovat Krajíčkem a tak se skóre zastavilo na stavu 7:2.

Neubuz – Šanov 7:2 (5:0)

Branky: Pšenka 3, Ševců, Hubler, Sedláček, Březík – Urbánek, Krajíček

Diváci: 200

Sestava Neubuze: Štefek – Vaculka, Ďuriš, Knápek, Březík – Hubler, Z.Zubíček, M. Ševců, Minařík – Pšenka, Vrba

Střídali: Pavlas, Kašpárek, Šmeidler, Sedláček

Trenér: Rudl M. Sovják J.